1 2013 اکتبرRadio Payam Salib | Radio Payam Salib
 • درخواست دعا برای آزادی “سوادا آغاسر”

  درخواست دعا برای آزادی "سوادا آغاسر"

  درخواست دعا برای آزادی “سوادا آغاسر”

 • تایید حکم 20 سال حبس برای زندانیان نوکیش مسیحی در دادگاه تجدید نظر

  روز شنبه 20 مهرماه 1392 برابر با (12 اکتبر 2013)، دادگاه تجدید نظرِ 6 تن از نوکیشان مسیحی ساکن شیراز در شعبه 15 دادگستری استان فارس ( شهر شیراز ) به ریاست “قاضی حسینی” و “قاضی براتی” برگزار گردید.

  بر اساس این گزارش، چهار ماه پس از برگزاری دادگاه بدوی نوکیشان مسیحی آقایان “مجتبی سیدعلاالدین حسین”، “محمدرضا پرتویی (كوروش)”، “وحید حکانی” و “همایون شکوهی” حکم اولیه قاضی مبنی بر مجموع بیست سال حبس در دادگاه تجدید نظر مورد تایید قرار گرفت.

  تائید و اعلام حکم نهایی پس از آن بطور شفاهی به وکیل مدافع این افراد ابلاغ گردید و دیگر جای هیچ اعتراضی نسبت به این حکم وجود ندارد.
  دادگاه بدوی این افراد در روز دوشنبه 20 خرداد 1392 برابر با (10 جون 2013) در شعبه سوم دادگاه انقلاب اسلامی شیراز برگزار و هر چهار نفر آنان به اتهام شركت در جلسات خانگی، تبلیغ و ترویج مسیحیت، ارتباط با سازمان‌های مسیحی در خارج از کشور، تبلیغ علیه نظام و برهم زدن امنیت ملی متهم شناخته شدند و قاضی هر یک آنان را به 3 سال و هشت ماه زندان حکم قطعی محکوم کرد.
  این دادگاه همچنین خانم ” فریبا ناظمیان” و پسر 17 ساله وی ” نیما شکوهی” را که پیش از این با قرار وثیقه آزاد شده بودند را نیز هر یک به دو سال حبس تعلیقی محکوم کرد. خانم ” فریبا ناظمیان ” همسر زندانی مسیحی “همایون شکوهی” با گذراندن بیش از هشت ماه در بازداشت روز پنجشنبه مورخ 27 مهر ماه 1391 برابر با (18 اکتبر 2012) با سپردن وثیقه سند ملکی بطور موقت آزاد شد و فرزندنش نیما نیز پس از ۳۶ روز بازداشت و بلاتكلیفی با سپردن وثیقه (سند) ۱۰۰ میلیون تومانی بطور موقت از زندان آزاد شد.لازم به ذکر است آقایان “مجتبی سید علاالدین حسین” و “همایون شکوهی” جدای از حکم بدوی هر یک به 8 ماه مجموعن 16 ماه حبس تعلیقی نیز محکوم گردیدند. این دو نوکیش مسیحی در (اردیبهشت سال ۱۳۸۷) برابر با ( ۱۱ مه ۲۰۰۸) به همراه ۸ تن از دیگر نوكیشان مسیحی ساكن شیراز به اتهام ایمان و باورهای مسیحی بازداشت و از سوی دادگاه به ۵ سال حکم تعلیقی محكوم شده بودند.shiraz-3-christian-g

 • اعمال رسولان